Kaj mi pomeni moj kraj

Zanimanje za svoj kraj, boj za domovino, zanimnje za napredek kraja . Imamo zasipano mlako, sto eno leto posekano lipo, imamo veliko zgodovinskih objektov(dva bunkera in stari peskokop)
Benjamin Magdič
Moj kraj mi pomeni velik del mojega življenja, da lahko živim v njem,  se lahko družim s prijatelji in s sorodniki.
Nejc Bec
Moj kraj mi pomeni dom,  kjer živim, v katerem imam družino, hodim v šolo,  kjer sem se rodil,  v katerem imam prijatelje in  igram nogomet. Moj kraj je delček naše lepe domovine Slovenije. Je najlepši, najboljši kraj na Zemlji, tukaj živijo prijazni ljudje Slovenci.
Nejc Pevec
Moj kraj mi pomeni ljubezen, domoljubje, kraj v katerem živim. Pomeni mi tudi domovino Slovenijo, naše gore, reke, morje, hribe in doline. Je moj  rojstni kraj, mojo družino, prijatelje, sorodnike, živali. V rojstnem kraju se lahko izobražujemo, torej se učimo, ga spoštujemo. Zaradi rojstnih krajev se spominjamo ljudi, ki so se borili za našo državo, svoje domove in za prihodnost vse ljudi v Sloveniji.
Ela Novak  in Sara Brumen

Moj kraj so Bratislavci, kjer lahko počnem karkoli in sem lahko kdorkoli. Tukaj imam družino, ki jo imam zelo rad ter jo spoštujem, imam veliko prijateljev, s katerimi preživljam prosti čas. Tukaj me ni nikoli strah in sem vedno brez skrbi. Tukaj se učim poštenosti in zvestobe. Tukaj je upanje, ki se v vsakem človeku najde. Tukaj je v zraku ljubezen, ki nikoli ne izgine. Tukaj je sreča, ki nikoli ne pogine.

Jan Toplak

Zame je Slovenija v vseh pogledih res moja domovina, dom v katerem živimo, v katerem se šolamo, učimo. Brez ljudi ni domovine.

Anže Horvat

V tem kraju živim,hodim v šolo, na igrišče, v trgovino,v cerkevhodim k verouku.
Alen Kosi
V mojem kraju živim,uživam z prijatelji,živim s svojo družino, hodim na igrišče.
Tilen Breznik
V mojem kraju  živim, preživljam lepe trenutke svojega življenja,  imam družino, sorodnike, prijatelje. Pomeni mi zavetje in dom kjer živim,  imava radi,  ga spoštujeva. Tukaj se  dobro počutiva.

<3 “IMEJTE RADI SVOJ KRAJ” <3
Sara Perko  in Staša Plejnšek
Domači kraj mi pomeni  dom. Tukaj  imam prijatelje in družino. Sem srečna, imam vse kar si želim.Doma se zabavamo. Tukaj imam vse kar potrubujem.
Gabriela Krajnc, Karin Filipič in Anja Tratnjek
Moj kraj je najina domovina, moj dom,  kjer živiva. Tukaj sva se rodili in hodiva v šolo.
Evelina Petek in Jana Slana  🐵
 V mojem kraju  bom vedno dobrodošel, se dobro počutim, poznam ljudi in  jih imam rad. V njem sem preživel del svojega življenja.Na njega sem ponosen.
Jan Antolič
Pomeni mi kraj,  v katerem živim,   kar bom pogrešal,  ko ne bom več doma. Vedno se ga bom  spominjal.   Imam ga v lepem spominu,  saj sem tukaj preživel večino svojega otroštva. Vsak ima svoj kraj najraje,  za  mene je moj najboljši.cool
Žiga Vlašič