Podrobnosti dogodka

• Datum:
  • Kategorije:

pustPust je  čas veselja in zabave, je bistveno, da se učenci v tem obdobju sprostijo, si nadenejo maske in se za nekaj časa prelevijo v junaka, žival ali lik, ki jim je všeč. Ker imajo starši vedno manj časa, v trgovini na hitro kupijo masko, ki jo otrok želi, in tako rešijo vprašanje pusta. Za otroka bi bilo zabavnejše inzanimivejše, če bi se napustnem prevodu lahko pokazal in pohvalil z lastno izdelano masko. Zato je pomembno, da vsaj v šoli temu namenimo nekaj pozornosti. Zato bomo v petek, 22. 1. 2016, učenci od 6. do 9. razreda izvedli tehniški dan na temo Izdelaj si pustno masko. Tehniški dan traja 5 šolskih ur. Učenci prinesite s sabo škarje, ter zaščito za mize. Upoštevajte navodila razrednika. Se že veselim pustne povorke, kjer si bomo ogledali uspešnost današnjega tehniškega dne.
Razporeditev po razredih:
Razred Razrednik Spremstvo Učilnica