Podrobnosti dogodka

Spoštovani starši!

Za učence od 6. do 9. razreda bo v sredo, 6. 1. 2016, organiziran kulturni dan. V SNG Maribor si bodo ogledali Čarobno piščal W. A. Mozarta in obiskali Pokrajinski muzej v Mariboru. Predstava se financira iz sredstev šmuzejolskega sklada. Predvidena cena, ki jo plačate starši, je 8,10 € in se bo obračunala pri položnici, ki bo izdana v mesecu februarju. Plačilo zajema prevoz in vodeni ogled v muzeju. Odhod avtobusa je ob 8.15, tako da učenci zjutraj normalno pridejo s šolskim avtobusom (druga vožnja). Predviden povratek je med 14. 30 in 15. uro, do drugega šolskega avtobusa. Eno malico (štručka s šunko in sirom, sadje, voda) bodo dobili učenci v šoli, dodatno prehrano si lahko po želji vzamejo od doma. Za ta dan smo učencem odjavili kosila. Za izvedbo kulturnega dne sta odgovorni strokovni delavki, Zdenka Šafarič in Monika Kelenc.  O operi Čarobna piščal si lahko preberete več tukaj. O Pokrajinskem muzeju Maribor si lahko preberete tukaj.