JESENSKI TEKI

V jesenskem času ste učenci veliko tekli: pri predmetu šport, na šolskem tekmovanju v orientaciji, na državnem tekmovanju v orientaciji, na šolskem tekmovanju v krosu, na medobčinskem tekmovanju v krosu ter na državnem tekmovanju v krosu.

Če hočeš biti zmagovalec, je potrebno sodelovati in priteči na cilj. Čestitke torej vsem, ki ste sodelovali na omenjenih tekih.

Seveda pa ste nekateri želeli več, uvrstitev med zmagovalce, ki prejmejo medalje. To pa že pomeni več lastnega zavedanja, da je potrebno vaditi-»trenirati«.

Hoja in tek sodita med najosnovnejše oblike gibanja. Premagovanje napora, doživljanje naravnega okolja, sklepanje poznanstev in prijateljstev ter spoznavanje novih okolij, to je res prijetno.

Letošnja »NAJ TEKAČA« sta Larisa Balažič in Dominik Kosi.