Kateri zato, odgovarja temu zakaj ?

Tako smo se spraševali tudi na naši šoli v tednu otroka.

Vsak razred je praznoval na svojevrsten način. Privoščili smo si slastne kostanje, kino dan, sladke dobrote izpod rok učencev, dan brez domače naloge, bivali smo v knjižnici, iskali smo zanimiva vprašanja, na katera so sledili še bolj zanimivi odgovori.

Skupnost učencev šole je v sodelovanju z učenci dodatne strokovne pomoči, pripravila plakate z različnimi vzorci. Te so lahko učenci prve triade pobarvali, okrasili in dorisali  še kaj svojega, izvirnega.

Za avlo šole so pripravili plakat s pozitivnimi mislimi.

V tem tednu smo še posebej razmišljali o poklicu učitelja, saj so tudi ti obeležili svoj praznik. Vse zaposlene na šoli smo obdarili z majhno pozornostjo, sovo.

Zbirali smo stari papir in skušali ozaveščati o pomenu skrbi za naravo ter doprinesti v naš šolski sklad.

Teden otroka je minil v posebnem vzdušju povezovanja, sodelovanja, dogovarjanja, izvirnih zakajev in ustvarjalnih zatojev.

Mentorica SUŠ:

Silvija Belšak Viher