Tekmovanje v krosu

Prva športna tekmovanja so za nami. Izveden je bil šolski kros za učence od 6. do 9. razreda. Prav tako smo sodelovali na medobčinskem tekmovanju v krosu.

Doseženi rezultati:

Letnik 2004:

  1. mesto:            ŽIGA MIHA ERJAVEC                   ALJA MESAREC
  2. mesto:            RENE CIZERL                                TINA VUČINA
  3. mesto:            BENJAMIN REP                             VANESA CIMERLAJT
  4. mesto:            TOMAŽ BOGŠA                              DAMJANA KUHARIČ
  5. mesto:            MARSEL REIHSS                          KATJA BELŠAK

Letnik 2003:

  1. mesto:            ALJAŽ PLOHL                                SARA BRUMEN
  2. mesto:            DAVID PETRENA                          NIKA ŠMID
  3. mesto:            NEJC PEVEC                                 MONIKA ČUŠ
  4. mesto:            TOMI GOLOB                                  GABRIELA KRAJNC
  5. mesto:            NEJC BEC                                       KARIN FILIPIČ

Letnik 2002:

  1. mesto:            UROŠ ŠTUHEC                             NIKA OBRAN
  2. mesto:            BLAŽ EMERŠIČ                             ŠPELA OZMEC
  3. mesto:            DOMEN LAH                                   META MAJCEN
  4. mesto:            JAN OBRAN                                    MAJA ALKARA
  5. mesto:            BLAŽ PLOHL                                  KLARA CVETKO

Letnik 2001:

  1. mesto:            LUKA VIHER                                   URŠKA BELŠAK
  2. mesto:            ALEKSANDER VOČANEC          LEA DIMITROVSKI
  3. mesto:            ŽAN REP                                         BREDA GAŠPARIČ
  4. mesto:            ALEN NIDORFER                          LAURA SIRC
  5. mesto:            BLAŽ HORVAT                               PIA REP

Letnik 2000:

  1. mesto:            TOMAŽ PRAVDIČ

NA MEDOBČINSKEM TEKMOVANJU V KROSU, KI JE BILO 30. 9. 2015 V ORMOŽU, JE SODELOVALO 29 NAŠIH UČENCEV. DOSEŽENI SO BILI NASLEDNJI VIDNEJŠI REZULTATI

Letnik 2005                          3 . mesto                   EMA ERJAVEC

Letnik 2003                          4. mesto                    DAVID PETRENA

Letnik 2002                          1. mesto                    UROŠ ŠTUHEC

  1. mesto                    NIKA OBRAN
  2. mesto ŠPELA OZMEC
  3. mesto META MAJCEN

Letnik 2001                          3. mesto                    URŠKA BELŠA

VSEEKIPNO MED ŠOLAMI SMO OSVOJILI 5. MESTO.

Na 49. kros občinskih reprezentanc, ki bo 10. 10. 2015 v Ravnah na Koroškem so se uvrstili:

UROŠ ŠTUHEC

NIKA OBRAN

URŠKA BELŠAK

Vsem iskrene čestitke!

Mentor ŠŠD:

Herman Prejac

 

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
 

Oznake: ,